1960'tan beri ...

YÖNETİCİ TAKIMLARI

Ofis ve kurumsal alanların vazgeçilmez mobilya ekipmanlarından olan Yönetici Takımları çağdaş ve fonksiyonel yapıları ile mekanların dekorasyonunu tamamlarken, etkin ve verimli çalışma ortamlarının oluşturulmasına da katkı sağlamaktadır.

Masa, sandalye, etajer ve orta sehpa kombinlerinden oluşan yönetici masa takımları, ahşap ve metalin birlikteliğinden doğan şık, rahat ve modern modüllerdir.

Birbirinden göz alıcı ve kaliteli makam takımlarımız ile bizlerde çalışma ortamlarının dekorasyonuna katkıda bulunuyor, mesai saatlerinin daha rahat ve motivasyonlu geçmesinin alt yapılarını oluşturuyoruz. Farklı renk grubundaki mobilya ve sandalye seçeneklerimiz, her tarz ve beğeniye hitap etmekte olup, spor, klasik ve otantik modellerimiz birinci sınıf malzeme ve profesyonel işçilik ile şekillendirilmiştir.

Minimal ve spor tarzı ile fonksiyonel bir kullanım olanağı sunan Ares, Alpi,Canvas, Matrix makam takımlarımız ofisinde sadelik arayan kesmin aradığını bulacak tarzdaki modellerimiz olup, tercihi daha zengin ve ağır görüntüden yana olanlar için Suit, Nova, Exen, Fine, Draw, Better yönetici grubumuz doğru tercih olacaktır.

Farklı kesim şekillerimiz ile alışılmışlığın dışına çıkacak tarzda üretimlerini yaptığımız takımlarımızın, geniş ebatlardaki  ölçüleri ile zevkli ve rahat çalışma imkanı sağlamakta, talepler üzerine özel tasarımlarada imalatlarımızda yer vererek, yönetici masa takımları fiyatları ile sektörün en ekonomik avantajlarını sunan firma olmadan yanayız.