1960'tan beri ...

PERSONEL TAKIMLARI

Masa başı çalışma hayatının verimli ve aktif geçebilmesi için personellerin kullanacağı mobilyaların konforlu ve çok amaçlı olması gerekmektedir.

Çağdaş, estetik ve fonksiyonelliği kadar, mekanın dekorasyonuna uyum sağlaması da Personel Takımı seçimlerinde önemli rol oynamaktadır. Çalışma masası, sehpa, sandalye, konsol ve komidin den oluşan  Personel Takımı Modelleri zengin renk ve tasarım motiflerini de bünyesinde barındırarak her sektörün beklentilerini karşılayacak alternatifler sunmaktadır.

Çalışan ile müşteri arasındaki diyaloğun sağlıklı işleyebilmesi adına tasarladığımız bu seçkin takımlar sayesinde, karşılıklı beklentiler rahatça görüşülüp, önemli ve belge ve evraklar güvenle muhafaza edilebilecektir.

Daha hızlı ve aktif çalışma grubu için Snap, Beril, Buton, Iconlux personel takımı çeşitlerimizi önerirken, sadelikten ve fonksiyonellik den yana olan müşterilerimiz için Cross, Ritim,Trend, Horizon ve Eko takımlarımızı beğenilere sunuyoruz.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesinde şekillendirdiğimiz üretimlerimiz, mobilyalarımızın her bölüm ve detayında kendini yansımakta olup, ahşabın zarafeti ile metalin dayanıklılığının bir araya  gelmesinden göze çarpan zengin görüntü beğeni toplamaktadır.

 En ekonomik  Personel Takımı Fiyatları ve albenisi yüksek geniş alternatif  dizayn larımız ile talepleri karşılıyor, özel beklentilere de ayriyeten cevaplar veriyoruz.