1960'tan beri ...

PERSONEL TAKIMLARI

Personel Takımları

Personel takımları özenle seçilirken, firma olarak burada yapmış olduğumuz çalışmalar birbirinden kaliteli örnekleri karşınıza getirmiştir. Ofis ortamının daha verimli ve ergonomik olarak kullanımı için, özenle seçilmiş ürün örneklerimiz mevcut bulunmaktadır. Hava şartlarına göre rahatlatıcı etkiye sahip olan bir koltuk ve özellikle konuklar için rahat koltuk seçenekleri, bu kategori içerisinde bulunmaktadır.

Çekmeceli bir dolap, arka fon ünitesi ve sehpa desteği ile birlikte, çok çeşitli ürün örneklerimiz personel için müthiş bir sonuç ve avantaj yaratmıştır. Titizlikle üretilmiş olan personel takımları firmamız, tarafından görsellere taşınmış ve olağanüstü kaliteyi sembolize etmiştir. Bu tarz ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler 1. sınıf ve üst düzey kalitelidir. Tasarım ve üretim çalışmalarında ortaya koymuş olduğumuz beceri ve kabiliyet, bu ürünlerin daha güzel görüntüsüne destek vermiştir. Tüm personelin verimli ve yüksek randımanlı çalışması için bu tür takımlar önemli derecede destek sağlamaktadır.

Personel Masa Takımları

Personel masa takımları hem görüntü itibarıyla hem de kalite bakımından çok üst düzeyde ürün sonuçlarını gözler önüne getirmiştir. Kaliteli malzemeden üretilmiş ve sağlıklı modeller olarak karşınıza gelmiş olan takım örnekleri, uzmanların yapmış olduğu çalışmalarla olağanüstü bir görüntü ortaya koymuştur. Kullanışlı ve ergonomik şekilde tasarlanmış ürünler, aynı zamanda insanların bu ürünleri fonksiyonel olarak kullanmasına destek vermiştir. Masa takımı olarak bilinen kategoride, ürünlerimiz ve örneklerimiz çok çeşitli olarak karşınıza gelmektedir. Personel masa takımları çok kullanışlı modeller olarak karşınıza gelmektedir. Bu özenle hazırlanmış olan ürün örnekleri, personelin daha verimli ve daha yaratıcı çalışma yapmasına çok önemli katkılar sağlamıştır.

Muazzam bir estetik kaliteyi sembolize eden alternatif seçeneklerimiz, firmamızın özenli sunumları ile size çok büyük kolaylıklar sağlamıştır. Gayet kaliteli kullanışlı ve estetik örneklerimiz, her bakımdan size önemli avantajlar sağlamaya devam etmiştir. Personel masa takımları sayesinde, personelin çalışma alanını çok daha verimli ve efektif kullanmak söz konusu olmuştur. Üretim ve planlama konusunda başarılı çalışmalar yapan uzmanlarımız, malzeme seçimi konusunda da çok titiz davranmaktadır. Böylelikle ortaya çıkan sanatsal ürünler aynı zamanda dayanıklı ve sağlam yapısı ile kendini göstermiştir.

Masa başı çalışma hayatının verimli ve aktif geçebilmesi için personellerin kullanacağı mobilyaların konforlu ve çok amaçlı olması gerekmektedir.

Çağdaş, estetik ve fonksiyonelliği kadar, mekanın dekorasyonuna uyum sağlaması da Personel Takımı seçimlerinde önemli rol oynamaktadır. Çalışma masası, sehpa, sandalye, konsol ve komidin den oluşan  Personel Takımı Modelleri zengin renk ve tasarım motiflerini de bünyesinde barındırarak her sektörün beklentilerini karşılayacak alternatifler sunmaktadır.

Çalışan ile müşteri arasındaki diyaloğun sağlıklı işleyebilmesi adına tasarladığımız bu seçkin takımlar sayesinde, karşılıklı beklentiler rahatça görüşülüp, önemli ve belge ve evraklar güvenle muhafaza edilebilecektir.

Daha hızlı ve aktif çalışma grubu için Snap, Beril, Buton, Iconlux personel takımı çeşitlerimizi önerirken, sadelikten ve fonksiyonellik den yana olan müşterilerimiz için Cross, Ritim,Trend, Horizon ve Eko takımlarımızı beğenilere sunuyoruz.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesinde şekillendirdiğimiz üretimlerimiz, mobilyalarımızın her bölüm ve detayında kendini yansımakta olup, ahşabın zarafeti ile metalin dayanıklılığının bir araya  gelmesinden göze çarpan zengin görüntü beğeni toplamaktadır.

Personel Takımı Fiyat Seçenekleri

En ekonomik  Personel Takımı Fiyatları ve albenisi yüksek geniş alternatif  dizayn larımız ile talepleri karşılıyor, özel beklentilere de ayriyeten cevaplar veriyoruz.