1960'tan beri ...

Kurum Profili

BİZ KİMİZ

Firmamız ev ve ofis mobilyaları sektöründe 1960 yılından bu yana imalat ve satış faaliyetlerini sürdüren köklü bir kuruluştur. 1990’lı yıllarda ise üretimi parkurunu tamamen ofis mobilyalarına çevirerek ihtisaslaşmış ve kurumsal bir yapıda sektörde varlığını sürdürmeye devam etmektedir. ’ÜÇKARDEŞLER’ markasını 2002 yılında tescil altına alan firmamız, o tarihten itibaren marka bilinirliğini arttırarak devam etmiştir.

ÜRETİM

Firmamız, 2005 yılında üretim tesislerini tek bir merkezde toplayarak taşındığı yeni fabrikasında üretim portföyünü genişletmeye başlamıştır. Bugün 25.000 m2 kapalı alanda, 40 idari 205 uzman personel ile son teknolojiye sahip makina parkurunda üretim yapan firmamız, sektörde önemli bir konumdadır. Üretim tesisimizde poliüretan, cnc , torna, toz boya, fırınlama, pvc bantlama ve enjeksiyon makineleriyle, modern teknolojiye uygun üretim yapmaktayız.

ÜRÜNLER

Modern ofis anlayışını benimseyerek güncel tasarım trendlerini yansıtan, yeni ürünlerle değişen zevklere hitap ediyoruz. Ofis mobilyası, ahşap ve metal sandalye, masa ve kanepeden oluşan ürünlerimiz Çatalca’daki tesisimizde üretilmektedir. Üretim sürecinin her bir aşamasında son derece titiz bir çalışma yürüterek ve en önemlisi imalatın ve kapasitesinin gücüyle, kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim yapmayı başarmıştır.

AR-GE VE TEKNOLOJİ

Farklı konseptlerde tasarlanan mekanların tüm kategorilerde ihtiyacını giderecek geniş ürün yelpazesi ile firmamız müşteri memnuniyetine odaklanmış, Ar-Ge departmanının azimli çalışmaları ile de günümüz insanının yeni taleplerini karşılama konusunda büyük mesafe almıştır.

KALİTE

Kalitesini ve standartlarını ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001, TSE VE HİZMET YETERLİLİK belgeleri ile belirleyen firmamız ülkemiz sınırlarını aşan ticaret boyutu ile bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

SATIŞ AĞI

İstanbul’da 5 farklı lokasyonda bulunan mağazalarımızda nihai tüketiciye satış yapmaktayız. Dünya genelinde ise 36 ülkeye ürünlerimiz ihraç edilmektedir.