1960'tan beri ...

OFİS KANEPELERİ

Ofis Kanepe Modelleri

Ofis kanepeleri, ofis ve büro gibi çalışma alanlarının olmazsa olmaz ofis mobilyalarındandır. Ofis ve büro denildiğinde belki de ilk akla gelecek mobilya ofis kanepeleri olmaktadır. Ofis kanepeleri yönetici odalarının vazgeçilmez unsurlarındandır. Yöneticilerin çalışanlarıyla olan etkileşimi sözlü olmanın yanında iletişimin gerçekleştiği mekan da önem taşır. Yönetici odaları mobilya seçimi ve iç mekan dekorasyonuyla hiyerarşik yapının ete kemiğe bürünmüş halidir. Ayrıca resmi iş görüşmelerin yapıldığı yönetici odaları konuk ağırlama konusunda da işlevsel olmak durumundadır. Bu yüzden modern bir ofis tasarımı zorunluluk haline gelmektedir. Modern bir ofis tasarımı planlanırken mekanın ciddi ruhunu, kurumsal kimliğini yansıtmada mobilya seçimi ve iç dekorasyon çok önemlidir. Bundan ötürü klasikleşmiş görünümüyle ofis kanepeleri, modern iç mekan dizaynının yanında, geçmişle bağını koparmayan; ciddi ve köklü bir kurumsal kimlik izlenimi yaratır. Geniş ebatlarıyla birden fazla konuğun ağırlanması işlevini görürken, deri kaplı olmaları ofis kanepenizin temizliğini kolay hale getirecektir. Deri malzemenin kolay su geçirmeyen yapısı mobilyanızın yıpranıp çürümesinin önüne geçme konusunda yardımcınız olacaktır. Bunun dışında öğle araları ve iş dışındaki vakitlerde dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuzda ofis kanepeleri ofis, büro ve iş yerlerinde size ev konforunu yaşatabilecek rahatlıktadır. Ofis kanepelerinize berjer de ekleyerek ofisinizi daha şık ve kullanışlı mekanlara dönüştürebilirsiniz.Ofis, büro ve iş yerleri gibi resmi kurumların haricinde evlerde de ofis kanepelerinin sıklıkla kullanıldığını görebilmekteyiz. Dayanıklı deri malzemeden imal edilmiş olmaları; su, kir gibi mobilyayı yıpratacak dış etkenlere karşı hassas olmamaları bu tercihte etkilidir.

Ofis Kanepesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ofis kanepesi seçerken dikkat edilmesi gereken birçok unsur mevcuttur. Elbette ilk akla gelecek madde ürünün malzeme kalitesi ve dayanıklılığıdır. Bu nedenle deri ofis kanepesinin en başta gelen tercih olması şaşırtıcı değildir. Ofis kanepesi seçilirken bir diğer dikkat edilmesi gereken unsur göze hoş gelmesi olacaktır. Çünkü işlevsellik ve kalite kadar estetik de modern bir iç mekanın kurulmasında önemli bir öğedir. Ofis kanepelerinizi ahşap sandalye ile birlikte kullanarak daha şık bir ortam yakalayabilirsiniz.

Ofis Kanepelerinin Model Seçenekleri Nelerdir?

Klasik tasarımı, modern üretim koşullarıyla deri malzemeden imal edilen ofis kanepe model seçenekleri sitemizde mevcut bulunmaktadır. Deri malzemenin kalitesi, dayanıklı-sağlam yapısı, klasik tarzıyla ofis kanepe model seçenekleri, sizlerin de iç mekan tercihlerinizde etkili olmaya adaydır. Çift kişilik ofis kanepesi modellerimiz konforlu kullanımının yanı sıra uygun fiyatlarıyla bütçe dostu, ekonomik çözümler sunmaktadır.

Ofis Kanepeleri Tarzınızı Yansıtır

Bir iç mekan dizaynı yapılırken büyük ve küçük  her unsur dikkate alınmalıdır. Mobilya seçimi de bu konuda çok önemli hale gelmektedir. Özellikle ofis, büro, iş yerleri gibi ortamlarda ve yönetici makamlarında yapılan her seçim kurumsal imajı ve bunun yanında estetik zevkinizi ortaya koyacaktır. Ofis kanepeleri bu gibi resmi ortamlarda kurumsal bir yapıda bulunulduğu hissini vermede büyük rol oynar. Klasik ve nostaljik görünümüyle ciddiyetin yanında, ofis kanepeleri tarzınızı yansıtır.