1960'tan beri ...

ÇALIŞMA MASALARI

Çalışma Masası

Ofis, büro ortamında birçok faaliyetin gerçekleştirilmesinde kullanılan çalışma masaları aynı zamanda iç mekan tasarımının estetiğini yansıtmada da önemli rol oynamaktadır. Atölyelerimizde titizlik ve kaliteden ödün vermeden üretilen çeşitli modellerimizle; ofis çalışanlarının temel ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazemiz, şık tasarımlarımızla yanıt vermekteyiz. Çalışma masalarımız ofis ortamının yoğun çalışma düzenine ayak uyduracak konfor ve sadelikte olup, modern bir ofis ortamının gerektirdiği şıklığa sahiptir. Ofis çalışanları tarafından birçok farklı fonksiyonda kullanılan çalışma masalarının bu yoğun tempoyu kaldırabilecek dayanıklılık ve tasarıma sahip olması gerekmektedir. Bunun farkında olarak göze hitap eden tasarımlarımızla beraber kaliteden ödün vermeyen ürünlerimiz yıllara meydan okuyacak niteliktedir. Ofis çalışanlarının yanında aynı zamanda yönetici ve makam odalarının estetik anlayışını yansıtmada da anahtar olan çalışma masalarımız, siz değerli müşterilerimizin azami memnuniyetini karşılayacak şekilde dizayn edilip, uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmuştur. Plastik Masa

Çalışma Masası Modelleri

Farklı iç mekan özelliklerine hitap edebilecek tasarımda olan çalışma masalarımız, bunun yanında göz zevkinize hitap edebilecek çeşitliliğe sahiptir. Ofis ve büro ortamı içerisinde istediğiniz noktada kullanıma uygun olan çalışma masası modellerimizle bu ihtiyacınıza çözüm sunmaktayız. Ürünlerimiz ahşap, metal ve cam malzemelerden imal edilmiş olup, farklı ebat ve boyutlarda her anlamdaki kullanıma uygundur. Ofis çalışanı, yönetici, makam odası çalışma masası gibi farklı türden ihtiyaçlarınıza uygun, yeterli zenginlikte ürün kataloğuna sahibiz. Elbette ofis, büro ve iş yerleri dışında evlerde de çalışma masaları fonksiyonel kullanıma sahiptir. Özellikle günümüzde home office çalışma düzeninin yaygınlığı düşünüldüğünde çalışma masası modellerimizin evlerinizde de ihtiyaçlarınıza yanıt verebileceğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Siz de çalışma ortamınıza, birçok modele sahip çalışma masalarımızla rahat ve konforun yanında kendi zevkinizi katabilirsiniz.

Çalışma Masası Fiyatları

Çalışma masası alınırken kalite, dayanıklılık, şıklığın yanında dikkat edilecek bir diğer husus elbette ekonomikliğidir. Bu  noktada bizler de Üç Kardeşler olarak müşterilerimizin kalite ve şıklık arayışına, en ekonomik çözümleri sunmayı amaçlamaktayız. Kaliteyi şiar edinen anlayışımız, müşteri memnuniyetini ilke edinen satış politikamız, ofis ortamına uygun birçok ihtiyaca yanıt veren ürün çeşitliliğimizin yanında, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları azami verimlilikle sunarak hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin piyasadaki muadillerine nazaran azami verimliliği, asgari maliyetle sunacağını gönül rahatlığıyla dile getirebiliriz. Çalışma masası ürünlerimizde fiyatlarımız imal edilen malzeme, boyut-ebat ve modele göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaç ve isteğinize uygun çalışma masası modelini siz de bütçe dostu fiyatlara sitemizde bulabilirsiniz. Elit Sandalye 

Çalışma Masası Kullanım Alanları

Çalışma masası bir ofis ortamının bel kemiğini oluşturur demek yanlış olmayacaktır. Çalışma ortamında neredeyse tüm faaliyetlerin üzerinde yürütülmesi çalışma masasını bir ofisin en önemli ve işlevsel aksesuarı haline getirmektedir. Ofis ortamı işeyişi gereği, çalışanlar ve yöneticiler yoğun tempo içerisinde çoğu vaktini çalışma masası başında geçirmektedir. Yazışma, evrak işleri, dosya tasnifleme, imza ve kaşe basma gibi masa başı işlerinin yanında, eğitim alanında da kişisel gelişim amaçlı fonksiyonları çalışma masası yerine getirmektedir. Modern bir ofis ortamında grup çalışması ve koordinasyonu sağlamak amacıyla bir toplantı noktası kabiliyetlerine sahip olan çalışma masası, aynı zamanda misafir ağırlama ve kısa mülakatlar gerçekleştirme gibi yan işlevlere de sahiptir. Tüm bunlara ek olarak bir yöneticinin çalışanlarıyla iletişimini gerçekleştirdiği bir makam niteliğini taşıyan çalışma masası, kurumsal imaj inşası hususunda da önem taşımaktadır.

Köşe Çalışma Masası

Ofis, büro ve iş yerlerinde alan yönetimi çok değerlidir. İç mekan dizaynı, çalışma ortamının verimli kullanılması halinde çalışanların performansını da olumlu yönde etkileyebilir. Tüm bunlar göz önüne alınarak üretilen köşe çalışma masası ürünlerimiz, çalışma ortamınızda daha geniş hareket alanı elde etmenize imkan sağlayacaktır. Birden fazla çeşit ve modeli, uygun fiyatlarıyla köşe çalışma masası ürünlerimiz siz değerli müşterilerimize alan kazandırmanın yanında farklı stilleriyle çalışma ortamınıza şık bir hava da katacaktır.