1960'tan beri ...

DÜĞÜN SANDALYELERİ

Toplantı, kutlama ve özel günler için tasarladığımız şık, estetik ve bir o kadar da  dayanıklı Düğün Salonu Sandalyesi çeşitlerimiz ile mekanların havasını değiştiriyor, mutlu anlara ve alanlara ortaklık ediyoruz. ÜçKardeşler olarak düğün sandalyesi imalatı da yapmaktayız.

Düğün ve organizasyon mekanlarının tamamlayıcı öğelerinden olan Toptan Düğün Sandalyesi alternatiflerimiz, tiffany ve napolyon olarak iki farklı model ve renkte beğenileri karşılamaktadır. Polipropilenden aldığı güç ile uzun yıllar aynı kalite ve mukavemette kullanılabilme imkanı sunan ürünlerimiz, bağlantı noktaları olmadan, hareketsiz tek parçadan üretilmiş olmanın avantajı ile darbe alması durumunda bile özelliğini kaybetmeyecek niteliğe sahiptir.

Diğer muadillerine kıyasla; şişme, aşınma, renk değiştirme, parça kaybından dolayı fonksiyonunu yitirme gibi olumsuzlukların hiç birini bünyesinde barındırmayan sandalye çeşitlerimiz; ideal boyu, taşınabilir hafif yapısı, rahat ve kullanışlı tasarımı ile farklı beklentiler içinde uygun çözümler sunmaktadır.

Beyaz renkli tiffany sandalye modelimiz daha sade ve yalın mekanlar için tercih edilmekte olup, altın sarısı renkli napolyon sandalye modelimiz, daha gösterişli ve fark edilir mekanların tercih ettiği seçenekler arasındadır.

Ahşabın oyma işçiliğinin zengin görüntüsünü, plastiğin mukavemeti ile bir araya getirerek göz alıcı ve bir okadar da sağlam yeni nesil sandalye üretimlerine imzamızı atıyor,

Düğün Sandalyeleri Fiyatları ile de sektörün en ekonomik ve ulaşılabilir avantajlarını sunuyoruz.