1960'tan beri ...

OFİS DOLAPLARI

Özellikle kurumsal alanlarda resmi belge, evrak, dosyaların saklanması ve korunması aşamasında önemli bir yere sahip olan  Ofis Dolapları çalışma ortamındaki düzenin sağlanması için önemli bir objedir.

İki ve dört kapaklı kilitli dolap, kitaplık, kütüphane dolabı, iki kapaklı kitaplıklı ofis dolabı modellerimiz, farklı renk tonlarına hakim olup, her dekorasyona uyum sağlayacak alternatiflere sahiptir.

Bunun yanı sıra 80 lik ve Eko dolap çeşitlerimiz ile de daha minimal alanlar için etkin muhafaza ortamları oluşturmaya katkı sağlıyor, farklı boyutlardaki dolap çeşitlerimizle her ihtiyaca uygun çözümler sunuyoruz.

 Ahşabın zarafetinin ofis dekorasyonuna zenginlik katacak tarzda, portatif tasarımın da çalışma hayatına konfor ve fonksiyonellik kazandıracak dizaynda hayat bulduğu modellerimiz ile artık ofisler daha şık ve daha kullanışlı hale gelecektir.

Müşteri hacmi geniş, çalışma alanı kalabalık ofisler için Kapaklı Ofis Dolapları bir nevi kurtarıcı görevi üstlenmekte, evrakların sıralı ve düzenli muhafaza edilmesine altyapı sağlamaktadır.  Karambol ve karmaşanın  önüne geçilmesi için doğru bir tercih olacak olan bu modüller sayesinde, zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlamak kaçınılmaz olacaktır.

Makul ve ekonomik Ofis Dolapları Fiyatları ile sektörün rağbet gören isimlerinden olan firmamız, ayriyeten ihtiyaç duyulacak ofis mobilyaları ihtiyaçlarına da cevap verecek geniş ürün grubuna sahiptir.