1960'tan beri ...

OPERASYONEL GRUBU

Ofis ve çalışma alanlarının kullanımını daha tasarruflu hale getirmek ve tek bir obje ile pek çok işleri aynı yürütmek amaçlı tasarlanan operasyonel grubu çalışma masaları, ergonomik ve inovatif tasarımları ile kurumsal sektörlerin aranılan ekipmanları arasındadır.

Ticari ve kurumsal şirketler, bankalar, bilgi iletişim ve pazarlama teknolojileri, üniversiteler, seyahat acentaları, hukuk büroları ve telekomünikasyon hizmetleri bu ürün grubunun en çok kullanan sektörler arasında yer almaktadır.

Çeşitli boyut ve tasarımdaki masalarımızın üzerine konuşlandırdığımız bariyerler sayesinde aynı ofis ve masa üzerinde farklı çalışma gruplarının bir arada bulunmasına imkan sağladığımız Operasyonel grubu modelleri serimiz ile çalışma alanlarını daha eğlenceli ve verimli hale getirirken, müşteri mahremiyetinin korunmasına da katkı sağlıyoruz.

Oldukça geniş model yelpazemizde, ahşabın farklı tasarımları ile tanışacak, renk çeşitlerimizle dekorasyonunuza uyum sağlayacak bir seçeneği mutlaka bulacaksınız.

2 kişilik İcon ve Trend operasyonel grubumuz, 3 kişilik Step ve Ritm operasyonel grubumuz ile 4 ve 5 kişilik olarak ta Exen, Ocean ve Work operasyonel grubu modellerimizi beğenilere sunuyor, muadillerine kıyasla en uygun ve ekonomik Operasyonel Grubu Fiyatları ile müşterilerimizi buluşturuyoruz.