1960'tan beri ...

TOPLANTI MASALARI

Ofis Toplantı Masası Nasıl Seçilir?

Ofis toplantı masası tercih edilirken, bu masa etrafında bulunan insanların saatlerce masada kalma ihtimalini düşünmek gerekir. Gerek masanın ergonomik yapısı gerekse de çok rahat ve kullanışlı sandalyeler, insanların burada uzun zamanları rahat bir şekilde geçirmesine yardımcı olmalıdır. Ayarlanabilir, rahat ve kullanışlı koltuk modelleri, bu masa etrafında oturanlara her zaman en büyük desteği vermelidir.

Toplantı yapmak, karar almak ve fikirleri ortaya koymak açısından, ofislerdeki toplantı odaları ve bu odalarda bulunan masalar büyük önem taşımaktadır. Genellikle bu masalar uzun ve geniş yapısıyla dikkat çekerken, dikdörtgen modeller ve oval modeller çok sık tercih edilen ürün örnekleri arasında bulunmaktadır. Masa ayakları konusunda farklı tasarım ve ürün örnekleri ortaya çıkarken, masa modellerinin şık görüntüsü firmaların prestiji açısından çok büyük önem taşımaktadır. Büyük bir dikkatle üretilmiş ve tedarik edilmiş olan ofis toplantı masası, en iyi kararların alındığı ve toplantıların yapıldığı unsur olarak dikkat çekmektedir.

Toplantı Masası Modelleri

Toplantı masası modelleri çok estetik ve kaliteli olarak karşınıza çıkmaktadır. Gayet rahat ve avantajlı bir şekilde görmüş olduğunuz ürün örnekleri, özellikle müşteri memnuniyeti konusunda göz kamaştırıcı sonuçlar yaratmıştır. Hayal gücünü zorlayan tasarımlar burada ön plana çıkarken, estetik ve güzel toplantı masası modelleri insanlar üzerinde çok olumlu bir intiba yaratmış durumdadır. Toplantı yapmak, fikirleri ortaya koymak ve beyin fırtınası gibi çözümleri oluşturmak açısından, geniş ve büyük masa modelleri çok işlevsel yapısı ile önemli destek sağlamaktadır.

Katılımcıların daha çok rahat etmesini sağlayan ürün örnekleri, elbette bu piyasanın sağlıklı örnekleri arasında bulunmaktadır. Toplantı masası fiyatları özenle uygun şekilde hazırlanmış ve size sunulmuştur. Kategori seçeneklerimiz içerisinde bulunan ürün örneklerimiz, yüksek standartları ve güvenilir yapısı ile birlikte size her zaman en iyi desteği sağlamıştır. Burada görmüş olduğunuz uygun toplantı masası fiyatları, ürün kalitemize uygun olarak size en iyi sonucu vermiştir.

Oval Toplantı Masası

Oval toplantı masası yapısı itibariyle kullanışlı ve nitelikli tercihler arasındadır. Uzunlamasına bir yapıya sahip olan masa etrafında, oldukça yetkili ve önemli kişiler rahatlıkla toplanabilir. İnsanların fikirlerini rahatlıkla beyan edebilmesi açısından, masa modellerinin rahat bir şekilde tasarlanması söz konusu olmuştur. Beyin fırtınası, fikir tartışması ve ortaya somut bir şeyler koyma konusunda, oval toplantı masası her zaman önemli sonuçların adresi olmuştur.

İşletmeler için gelecek belirleyen çalışmalarda, toplantı masaları her zaman önemli kararların alındığı kritik noktalar olmuştur. Kaliteli ahşap ve kaliteli diğer malzemelerin bütünleşmesi ile birlikte, estetik bir masa görüntüsü burada insanların karşısına gelmiştir. Ayarlanabilir sandalye modelleri ile desteklenen masalar, kusursuz bir tasarımın avantajlı sonuçlarını size göstermektedir.

Yuvarlak Toplantı Masası

Yuvarlak toplantı masası geometrik olarak çok rahat bir şekli gözler önüne getirmektedir. İnsanların katılımcı olarak tercih etmiş olduğu masa modelleri, iyi bir toplantının avantajlı sonuçlarına destek vermiştir. Toplantı esnasında çay, kahve ve benzer ikramların yapılabilmesi için, masa modellerinin buna uygun olması gerekir.

Yuvarlak toplantı masası sahip olduğu yetenek ve niteliklerle birlikte, bu tür konularda ihtiyaçları karşılayan bir ürün çözümünü ortaya koymuştur. Yapı olarak çok estetik ve kullanışlı olan masa modelleri, kalite bakımından yine ayrıcalıklı olarak insanların karşısına gelmiştir.

Ahşap Toplantı Masası

Ahşap toplantı masası rahat kullanışlı üzgün ve kaliteli bir ürün örneği olarak ortaya çıkmaktadır. Mobilya tercihleri konusunda ahşap en sağlıklı malzemelerden biri olarak karşımıza gelmektedir. Özellikle de söz konusu masayı imalatı olduğunda birbirinden farklı ahşap modelleri, bu imalatın kalite standartlarını yüksek tutmuştur.

Günümüz standartlarında çok önemli bir tercih olarak karşımıza çıkmış olan ahşap toplantı masası, firmamızın sunumları ile size çok büyük kolaylıklar sağlamıştır. Burada görmüş olduğunuz zarif ve estetik ürünler, özellikle kullanan insanların rahatlığına büyük destek vermiştir. Rahat koltuklarla desteklenmiş ve kaliteli bir görüntü ortaya koymuş olan ahşap masa modelleri, verimli toplantılar için iyi bir adres olmaya devam etmiştir.

U Toplantı Masası

U toplantı masası şekil olarak gerçekten çok rahatlatıcı ve ergonomik bir model şeklinde kendini göstermektedir. Katılımcı sayısının fazla olduğu süreçlerde, herkese ulaşabilmek herkesin toplantıya katılımını sağlamak için, şekil olarak farklı masa modellerine yer vermek önemli olmuştur. Kategori seçeneklerimiz içerisinde bulunan U toplantı masası, tam da bu kategoride örnek bir seçenek olarak karşınıza gelmiştir. Yapı itibariyle çok estetik bir tasarım olan bu tür masa modelleri, kullanım performansı bakımından her zaman müşterilerine en iyi imkânları sunmuş durumdadır.

Önemli toplantıların yapılabilmesi için toplantı salonlarındaki eşyaların büyük bir titizlikle seçilmesi gerekir. Firma olarak bu konuda yıllardan beri önemli çalışmalar yapıp birbirinden kaliteli masa modellerini sizin için hazırlamış durumdayız. İhtiyaçlarınızın karşılanması ve tedarik konusundaki avantajlar noktasında, ürün ve örneklerimiz size büyük yardım sağlamaktadır. Özellikle de katılımcıların rahatlığı ve yüksek performansı için toplantı masalarının büyük bir titizlik ve seçilmesi her zaman gerekli olmuştur. Müşteri memnuniyeti ve benzer nitelikli çalışma pozisyonunda, ürün örneklerimiz her zaman size büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmiştir.

Çalışma hayatının vazgeçilmez ekipmanlarından olan Toplantı Masası, bireylerin bir araya gelerek müzakere yaptığı, minimum 2 maksimum 12 kişilik masa ve sandalye grubundan oluşan takımdır. Önemli değerlendirmelerin yapıldığı ve bilgi alış verişinin yoğun olduğu toplantı odalarında bazen uzun süren sıkıcı saatler yaşanmakta, çalışanlar bu bekleme sürecinde zor anlar yaşamaktadır. İşte bu gibi süreçlerin daha konforlu ve verimli geçmesine katkı sağlamak için tasarladığımız toplantı masası çeşitlerimiz ile hem mekanları şık bir alana dönüştürüyor, hem de çalışma ortamlarını fonksiyonel hale getiriyoruz. Spor ve dinamik dizayn sevenler için Origami, ve Elit toplantı masası grubumuz, daha modern ve sadelikten yana olan işletmeler için ise  Trend ve Mira toplantı masası, konfor ve rahatlığı ön planda tutan kurumlar için ise Parantez toplantı masa modellerimizi beğenilere sunuyoruz. Toplantı Masası Ölçüleri istenilen ebatlarda güncelleyip, sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda modellendirebiliyoruz. Kaliteli, elit ve ekonomik Toplantı Masası Fiyatları için bilgi almak, tarzınıza uygun çözümlerle buluşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplantı Masası Fiyatları

Çalışma hayatı ve ofis takımları denince vazgeçilmez olan mobilya modellerinden biri de toplantı masalarıdır. Toplantı masaları iş yerinde çalışan kişilerin bir araya gelerek gündemlerinde bulunan konuları konuştukları en az 2 en fazla 12 kişilik olacak şekilde tasarlanan ofis mobilyalarıdır. Toplantı masalarında bazen oldukça uzun saatler geçirilmektedir ve çalışanlar için bu saatler zorlayıcı olabilmektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz toplantı masaları uzun saatler çalışmaya uygun bir konfora sahip olmalıdır. Üçkardeşler mobilya olarak sizler için ürettiğimiz toplantı masası modellerimiz hem mekanlarınıza şık bir görüntü kazandırmaktadır hem de çalışma alanlarınızı fonksiyonel bir hale getirmektedir. Üçkardeşler mobilya olarak sizler için birçok farklı modelde toplantı masası üretmekteyiz. Sportif şıklık ya da modern şıklık fark etmez toplantı masası modellerimiz istenilen her tarzda bulunmaktadır. Örneğin sportif bir tarz için Origami, modern bir tarz için Mira toplantı masası modellerimize bakabilirsiniz. Sizler için konfor daha ön planda ise Parantez toplantı masası modelimize göz atabilirsiniz. Ürünlerimizin oldukça kaliteli olmasının yanında çalışanların konforunu da göz önünde bulundurmaktayız. Toplantı masası fiyatlarımız tercih ettiğiniz modele, istenilen ebatlara ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir, bu konuda daha çok bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üçkardeşler mobilya olarak sizler için toplantı masası modellerinin yanı sıra ofisleriniz için koltuk, kanepe ya da bahçe mobilyaları gibi daha birçok türde mobilya modeli üretmekteyiz.