1960'tan beri ...

TOPLANTI MASALARI

Çalışma hayatının vazgeçilmez ekipmanlarından olan Toplantı Masası, bireylerin bir araya gelerek müzakere yaptığı, minimum 2 maksimum 12 kişilik masa ve sandalye grubundan oluşan takımdır.

Önemli değerlendirmelerin yapıldığı ve bilgi alış verişinin yoğun olduğu toplantı odalarında bazen uzun süren sıkıcı saatler yaşanmakta, çalışanlar bu bekleme sürecinde zor anlar yaşamaktadır. İşte bu gibi süreçlerin daha konforlu ve verimli geçmesine katkı sağlamak için tasarladığımız toplantı masası çeşitlerimiz ile hem mekanları şık bir alana dönüştürüyor, hem de çalışma ortamlarını fonksiyonel hale getiriyoruz.

Spor ve dinamik dizayn sevenler için Origami ve Elit toplantı masası grubumuz, daha modern ve sadelikten yana olan işletmeler için ise  Trend ve Mira toplantı masası, konfor ve rahatlığı ön planda tutan kurumlar için ise Parantez toplantı masa modellerimizi beğenilere sunuyoruz.

Toplantı Masası Ölçüleri istenilen ebatlarda güncelleyip, sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda modellendirebiliyoruz. Kaliteli, elit ve ekonomik Toplantı Masası Fiyatları için bilgi almak, tarzınıza uygun çözümlerle buluşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.