1960'tan beri ...

OFİS KOLTUKLARI

 

Ofisleri ofis yapan içindeki mobilyalarıdır. Çalışma ortamının niteliklerine uyum sağlayacak modernlikte ve işlevsellikte tasarlanan ofis mobilyalarının, amacına uygun kullanılabilmesi için ofis koltuklarından yardım alınmaktadır. Çalışma ve bekleme süreçlerinin etkin elemanı olan bu objelerin, uzun süreli kullanımlarının rahat ve sıkıntısız süre gelmesi için ofis koltukları yapı itibari ile konforlu ve ergonomik tasarımda olması gerekmektedir. Ofis Kanepeleri

 Bizlerde bu düsturla yola çıkarak sağlam, kaliteli, estetik ve rahat  Ofis bekleme koltukları tasarlayarak, her sektörün üslubunu yansıtacak modelleri sektörle buluşturuyoruz.

Modernize ettiğimiz yeni nesil koltuk çeşitlerimiz artık hem rahat hem işlevsel hemde ortapedik avantajlara sahiptir. Oturma süreci ne kadar uzun süre olursa olsun, bel, boyun, kol ve bacak destekleyici bölümleri sayesinde süreçin daha verimli ve motive geçmesine katkı sağlamakla birlikte, dinlenen yöne rahat hareket edebilecek dönme kabiliyetini de beraberinde sunmaktadır.

Müdür koltuğu, yönetici koltuğu, fileli koltuklar ve çalışma koltukları ile konferans sandalyeleri modellerimiz de imalat ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürün gruplarımız arasında yer almakta olup ofis misafir koltukları seçeneklerimiz le de kurumların imdadına yetişecek çözümler sunuyoruz.

Canlı ve farklı renk seçenekleri ile her dekorasyona uyum sağlayacak koltuk çeşitlerimiz, ekonomik fiyat avantajlarımız ile de yüksek talep görmektedir.