1960'tan beri ...

OFİS KOLTUKLARI

Ofis Koltukları 

Kullanım amacı ve kullanılan alanlara göre değişkenlik gösteren ofis koltukları, farklı modüler tasarımları ve fonksiyonel mekanizmaları ile çalışma sürecinin konforlu geçirilmesine katkıda bulunacak biçimde tasarlanmış koltuk gruplarıdır. 

Masa ve boy seviyesine göre ayarlanabilen mekanik tasarımı, ofis koltuklarını ayrıcalıklı kılarken, bel ve kol destekli ergonomik yapıları itibariyle de sağlıklıdır.

Masanın tamamlayıcı objesi ofis koltuğu, tekerlekli, 360 derece döner sistemi sayesinde de her alanla rahatlıkla iletişim kurma becerisi sağlamaktadır.

Müdür ve yönetici koltukları, fileli koltuklar, çalışma koltuğu, konferans ve bar sandalyesi olarak çeşitlere ayrılmaktadır.

Rahatlık, güvenlik, mukavemet, estetik tasarım ve fonksiyonelliğin ön planda olması gereken ofis koltuklarında, dinamik çalışma için mutlaka bel ve omurga sağlığını korumaya yardımcı modeller tercih edilmelidir.

Çağdaş tasarımın, kalite ile buluştuğu ofis koltuğu seçeneklerimizde konforlu kullanım ve hijyen ön plandadır. Uzun yıllar aynı performansta, rahat ve güvenle ofislerinizde yer alacak ürünlerimiz, ergonomik tasarımları ile de iş yükünüzü hafifletecek ve stressiz bir çalışma süreci yaşatacak oturma imkanı sağlayacaktır.

Her bütçeye hitap edecek fiyat alternatifleri ile ulaşılabilir olan ofis koltuklarımız, farklı model grupları ile de dekorasyonunuzu tamamlayacak çözümler sunmaktadır.

Ofis Koltuk Modelleri 

Rahatlık ve ergonominin ön planda olduğu ofis koltuklarında, kullanılacak alanın özelliklerine ve amacına bağlı olarak farklı tasarımlar ön plana çıkmaktadır.

Bel, omurga ve boyun destekli tasarlanan bu koltuklar, tekerlekli döner sistem ve aşağı yukarı boy ayarlı mekanizmaları sayesinde her fizik tipine uyum sağlayacak özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Yenilikçi özgün tasarımlarımızla, ofis koltuk modellerine yeni bir tarz kazandıran firmamız, deri ofis koltuğu ile mekanlara zenginlik ve asillik katarken, fileli ofis koltuğu ile de rahatlığı ön plana çıkaracak, konforlu oturma çözümleri sunmaktadır.

Kaliteli ve inovatif müdür koltukları, şık tasarımları ile beğeni toplayan yönetici koltukları, çalışma sürecini konforla yönetmeye yardımcı fileli koltuklar, personeller için farklı tasarım çalışma koltukları, toplantı ve seminerlerin vazgeçilmez objeleri konferans sandalyeleri ofis koltuk modellerimiz arasında yer almaktadır.

Farklı döşeme ve kumaş seçenekleri de ile her beğeni ve ihtiyaca hitap edecek çözümler sunan firmamız, ofis dekorasyonunuz ile bütünlük oluşturacak en şık tasarımları sizler için görücüye çıkarmaktadır.

Ofis Koltuk Takımları 

Ofislere zengin bir görünüm kazandırırken, iş yükünü de hafifletecek çözümler sunan ofis koltukları, şık tasarımlarında gizli fonksiyonel nitelikleri ile özellikle büro ve ofislerin vazgeçilmez elemanları arasında yer almaktadır. Müşteri ve iş yoğunluğunun hakim olduğu alanlarda, konukların rahat ağırlanması ve bekleme sürecinin konforlu geçirilmesi adına tasarladığımız ofis koltuk takımlarımız, farklı renk ve model grupları ile her beğeni ve ihtiyaca hitap edecek özelliklere sahiptir.

Dinirse tekli dilenirse ikili yada üçlü grup olarak tasarlaya bildiğimiz özel ofis koltuk takımlarımız, modern görünümleri ile mekanlarınızın dekorasyonuna zenginlik katarken, misafirlerinizi de uzun süre konforla ağırlayacak güce sahiptir.

Özellikle deri ofis koltuğu modelimiz, mekanlarınıza katacak asil görünümünün yanı sıra misafirlerine sağlayacağı huzurlu ve konforlu oturma dakikalarıyla da vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır.

Ofis Koltuğu Özellikleri 

Ofislerde geçirilecek zamanı verimli kullanmak ve rahat bir oturma süreci geçirmek için tasarlanan ofis koltuğunu diğer oturma seçeneklerinden ayıran özellik vücut ve sırt yapısına uyum sağlayabilen ergonomik yapıda olmasıdır.

Kol, bel ve boyun destekli olması, üzerinde geçirilen zamanı sağlıklı ve konforlu hale getirirken, ayarlanabilir mekanik yapısı da kullanıcı için ekstra avantaj sağlamaktadır.

Tekerlekli tasarımı, çevresi ile koordine olacak biçimde 360 derece dönebilme avantajı sunarken aynı zamanda oturma pozisyonunda hareket etme kabiliyeti de sağlamaktadır.

 • Vücut ölçülerine uyum sağlayabilen mekanik koltuk ayar sistemi
 • Omurga eğimine uyum sağlayan sırt desteği
 • Farklı ağırlıkta dahi bozulmayan denge ve taşıma kapasitesi
 • Ayarlanabilen boyun açısı ve yüksekliği
 • Rahat oturma ve çalışmaya katkı sağlayacak kol destek mekanizması
 • 360 derece dönebilen, tekerlekli hareket sistemi
 • Dinlenme zamanları için sallanabilen, sırt yaylı sisteme sahip olması
 • Farklı kumaş ve model seçenekleri ile her beklentiye cevap verebilmesi
 • Leke tutmayan, kolay temizlenebilen hijyenik yapısı
 • Her dekorasyonda uyum sağlayacak geniş ürün ve model grupları
 • Her masa tipine uyum sağlayacak, fonksiyonel tasarımları
 • Demonte yapıları ile kolay taşıma ve nakliye imkanı.
 • Uzun ömürlü, destek konstrüksiyonları
 • Terlemeye mani olan Fileli ofis koltuğu seçeneği  ofis koltuklarının öne çıkan nitelikleri arasında yer almaktadır.

 

Ofis Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Çalışma sürecinin büyük çoğunluğunu masa başında geçirenler için önemli bir detay olan ofis koltuğu seçiminde, dikkat edilmesi gereken ilk kriter, bedeni destekleyen, konfonlu ürünleri seçmektir.

 • Boy ve vücut ölçülerine uyum sağlayabilecek, ayarlı, mekanik tasarıma sahip olması
 • Boyun yükseliğine ve eğimine duyarlı olması
 • Bel destekli ve omurga sağlığını korumaya yardımcı yapıda olması
 • Dönebilme kabiliyetine sahip, tekerlekli olması
 • Koltuk kumaşının terleme ve çabuk deforme olmaya karşı dayanıklı olması
 • Koltuk formunun kaymayan, vücudun her aksamına uyum sağlayacak tasarımda olması
 • Bütçeyi aşmayan, hem kaliteli hem de ekonomik olması
 • Kullanılacak mekanın dekorasyonuna ve kullanım amacına uyum sağlaması
 • Rahat ve konforlu olması
 • Kolay temizlenebilen,hijyenik yapıda olması
 • Ağırlığa karşı direnç gösterebilecek mukavemete sahip olması
 • Her beden ve fiziksel yapıya uyum sağlayabilecek ergonomiye sahip olması
 • Kol yüksekliğinin ayarlanabilmesi
 • Garanti kapsamındaki ürünlerin tercih edilmesine özen gösterilmelidir.
 • Ofis koltuğu fiyatları hakkında bilgi toplamak ve mekanınız için en uygun ürün grubunu seçmek

Ofis Koltuğunun Bizlere Sunduğu Avantajlar 

Gerek modüler tasarımları, gerekse ofis koltuğu fiyatları ile geniş alternatifleri bünyesinde barındıran ofis koltukları, ergonomik yapıları ile kullanıcısına sıradan oturma gruplarına nazaran pek çok fırsatlar sunmaktadır.

Özellikle masa başı çalışanları için özel bel ve boyun destekli tasarımları, hem sağlık hem de konforlu ve rahat bir kullanım için ideal yapıdadır.

360 Derece dönebilen tekerlekli, inovatif yapısı ile mekanın her alanına hakim ve koordineli çalışabilme fırsatı da sunduğu gibi kısa mesafede hareket etme kolaylığı da sağlamaktadır.

Boy ve kilo ölçüleri ne olursa olsun, hepsine uyum sağlayacak mekanik ayarlı yapıları ile masa başında geçirilecek süreyi sıkıntısız ve verimli kılmaktadır.

Farklı model, renk ve ürün grupları sayesinde her dekorasyona ve zevke uyum sağlayabilecek seçeneklere sahip olup, hem görsel hem de konfor açısından kullanıcısını memnun etmektedir.

Ofis Çalışma Koltuğu 

Deri ofis koltuğu olarak standartlaştırılan çalışma koltuklarına, yeni bir boyut kazandırarak, farklı ürün gruplarından oluşan seçenekleri sektöre kazandıran firmamız, daha fonksiyonel ve modern yeni tasarımları beğeninize sunmaktadır. 

Makam ve yönetici koltuk çeşitlerimiz, vücut ölçülerine uyum sağlayacak tek kollu, çift fonksiyonlu mekanizmaya sahip olup, oturma ve yaslanma pozisyonunu ayarlanabilen sisteme sahiptir. Vıp sallanma mekanizması ile koltuk üzerinde geçirilecek zamanı keyifli kılarken, ekolojik silinebilir kumaşları sayesinde de hijyeniktir.

Uzun süreli oturma pozisyonunda statik konumda bulunan vücudun ihtiyacı olan desteği sağlayacak biçimde tasarladığımız çalışma koltuklarımız, hem oturma, hem çalışma hem de dinlenme zamanlarını rahat ve huzurlu geçirecek konfora sahiptir.

Bu sayede stressiz, verimli ve etkin bir çalışma süreci geçirmenize katkıda bulunarak, masa başında geçirilecek zamanı kazanca dönüştürmektedir.

Ofis Sandalyesi ve Ofis Koltuk Fiyatları 

Model ve ürün özelliklerine göre değişkenlik gösteren ofis koltuğu fiyatları kalite, fonksiyonellik, tasarım, teknik ve mekanik özelliklerine bağlı olarak, oldukça geniş alternatiflere sahiptir. Portatif tasarımları ile çalışma ve bekleme alanları için doğru bir seçenek olan ofis sandalyelerimiz, uygun fiyat avantajları ile de ulaşılabilir dir. Zengin ve asil görünümünde gizli çok yönlü kullanım fırsatlarını uygun fiyat fırsatları ile bir araya getirdiğimiz ürün gruplarımız, her bütçeye hitap edecek seçeneklere sahiptir. Ofis sandalyesi ve koltukları arasında değişkenlik gösteren fiyat aralığı tamamen tasarım ve işlevselliği ile ilintilidir. Ofis sandalyelerine nazaran daha fonksiyonel ve konforlu olan ofis koltukları bu sebeple maliyet olarak biraz daha yüksek fiyat aralığına sahiptir.

Şık Ofis Koltuğu Tasarımları 

Sektörün yeniliklerinin takipçisi olarak, en şık ve modern ofis koltuğu tasarımlarımız ile bürolarınıza konfor kazandırıyoruz. Son seri fileli ofis koltuğu modelimiz ile masa başı çalışma performansınızı bel ve boyun ağrısı çekmeden yürüteceğinizin garantisini veriyor, ergonomik ve hafif tasarımı ile de ofis dekorasyonunuzu tamamlıyoruz.

Deri ofis koltuğu çeşitlerimiz ile de mekanınızın dekorasyonuna zenginlik katacak çözümler sunarken, yumuşak konforlu oturma pozisyonu ile de çalışma alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday bir üründür.

Kol dayama aparatı, ayarlanabilir sırt destek paneli, vücut ölçülerine adapte 

edilebilecek mekanik ayarları, boyun desteği ve 360 derece dönebilen tekerlekli hareket mekanizması ile bir koltuktan beklenenin daha fazlası bizim tasarımlarımızda sizlerle.

Ergonomik Tasarım ve Rahat Ofis Koltuğu 

Yükseklik ve eğim ayarlı mekanik tasarımı ile her vücut tipine rahatlıkla uyum sağlayacak özelliklere sahip ofis koltuklarımız, tekerlekli ergonomik tasarımları ile de çok yönlü kullanım avantajı sağlamaktadır. Omurganın yükünü azaltacak, boynu destekleyerek rahat bir oturma süreci geçirmeye katkı sağlayacak koltuklarımız, kol dayamalı, yumuşak, havalı döşemeleri ile de modern ve konforludur.

Çalışma sürecini verimli ve rahat geçirmeye destek sağlayacak koltuk modellerimiz aynı zamanda sallanma ve yatay pozisyona geçebilen fonksiyonel likleri ile de dinlenme araları içinde en doğru seçenektir.

Ofis Koltuğu Nasıl Kurulur? 

Satışı ve nakliyesi demonte olarak da satışa sunulan ofis koltuklarının kurulumu oldukça basittir. Sıtlık, oturma paneli, ayak ve tekerlek bölümünden oluşan koltuk, öncelikle tekerlekli ayak bölümünün, destek mekanizmasına montajı ile  başlanmaktadır. Sıtlık ve oturma panelinin bu destek sistem üzerine vidalar yardımı ile sabitlenmesi, daha sonra kol dayama aparatının iki yana montajlanması ile gerçekleştirilmektedir. Yükseklik ve eğim, koltuğun mekanik ayarlarından kişiye uygun olarak düzenlene bilmektedir.

Ofis Koltuğu Nasıl Temizlenir? 

Fileli ofis koltuğu temizlik açısından en kolay ve zahmetsiz olan seçenektir. Kalın ve kabarık döşemesi olmayan, leke ve kir tutmayan yapısı ile oldukça konforlu olan bu koltuk, nemli sabunlu bez ile temizlenebilmektedir.

Diğer ofis koltuğu çeşitleri de ağartıcı madde içermeyen saf sabunlu su ile silerek hijyenik hale getirilebilmektedir.

Ofis Koltuğu Kalitesi Nasıl Anlaşılır? 

Son dönemlerde oldukça geniş alternatiflere ulaşan ofis koltuğu seçenekleri gerek modern görünümleri, gerek fonksiyonellikleri gerekse şık tasarımları ile seçimi zorlaştırmaktadır. Herşeyden önce ihtiyaca hitap eden bir koltuk seçimi yapmak gerekmektedir. Kişinin vücut yapısına uyum sağlayacak, işlevsel ve kaliteli döşemelere sahip koltuk tercihi her zaman avantaj sağlayacaktır. Kaliteli bir koltuk öncelikle dayanıklı konstrüksiyonu, dayanıklı döşemesi ve mekanik ayar sistemlerinden anlaşılmaktadır. Beklentileri karşılayacak ayar ve konfora sahip koltuklar uzun süre ,rahat kullanım avantajı sağlamaktadır bu nedenle seçimler de bu yönde olmalıdır.

Kaliteli ofis koltuğunda boyun, bel ve sırt desteği sağlayacak mekanik ayar sistemi bulunmaktadır. Her alanla koordine çalışma sağlayacak 360 derece dönebilen tekerlek yapısı, konforlu oturmaya katkı sağlayacak kol destek bölümü, kolay temizlenebilen, leke tutmayan döşemeler belirgin özellikleridir.

 

Ofisleri ofis yapan içindeki mobilyalarıdır. Çalışma ortamının niteliklerine uyum sağlayacak modernlikte ve işlevsellikte tasarlanan ofis mobilyalarının, amacına uygun kullanılabilmesi için ofis koltuğu takımlarından yardım alınmaktadır. Çalışma ve bekleme süreçlerinin etkin elemanı olan bu objelerin, uzun süreli kullanımlarının rahat ve sıkıntısız süre gelmesi için ofis koltukları yapı itibari ile konforlu ve ergonomik tasarımda olması gerekmektedir. Bizlerde bu düsturla yola çıkarak sağlam, kaliteli, estetik ve rahat Ofis bekleme koltukları tasarlayarak, her sektörün üslubunu yansıtacak modelleri sektörle buluşturuyoruz. Modernize ettiğimiz yeni nesil çeşitlerimiz ile artık hem rahat hem işlevsel hemde ortapedik avantajlara sahiptir. Oturma süreci ne kadar uzun süre olursa olsun, bel, boyun, kol ve bacak destekleyici bölümleri sayesinde süreçin daha verimli ve motive geçmesine katkı sağlamakla birlikte, dinlenen yöne rahat hareket edebilecek dönme kabiliyetini de beraberinde sunmaktadır. Müdür koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuklar, çalışma koltukları, bar sandalyeleri ve konferans saldalyeleri modellerimiz de imalat ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürün gruplarımız arasında yer almakta olup ofis kanepeleri, ofis koltuğu takımları, büro koltuk takımları seçeneklerimiz ile de kurumların imdadına yetişecek çözümler sunuyoruz. Canlı ve farklı renk seçenekleri ile her dekorasyona uyum sağlayacak koltuk çeşitlerimiz, ekonomik fiyat avantajlarımız ile de yüksek talep görmektedir.

 

Ofislerin olmazsa olmazı çalışma masalarının işlevlerini yerine getirebilmesi için ofis koltuklarından yararlanılmaktadır. Ofislerde çalışma saatlerinin uzayacağı durumlar olabileceği için ofis koltukları uzun süreli kullanımlara uygun şekilde konforlu ve rahat olmalıdır. Biz Üçkardeşler mobilya olarak tüm çalışma koşullarını göz önünde bulundurup çalışanların konforunu da düşünerek ofis koltuk modellerimizi üretmekteyiz. Ofis koltuğu takımları modellerimizde bel, boyun, kol ve bacak gibi kısımlar için destekleyiciler bulunmaktadır, bu destekleyiciler sayesinde çalışma verimi artmaktadır. Ofis sandalyelerimiz 4 yöne hareketi sağlayacak tekerlekli mekanizmalara sahiptir. Geniş ve uzun sırt kısımları sayesinde kullanım kolaylığı sunmaktadır. Ofis sandalyesi, büro koltuk takımları modellerimiz kaliteli ve her türlü sektöre uyacak şekilde üretilmektedir. Ofis sandalyelerimiz dışında yönetici koltukları, müdür koltukları, çalışma koltukları, fileli koltuklar, konferans sandalyeleri ve bar sandalyeleri üretimi de yapmaktayız. Ürünlerimiz kendi içlerinde de birçok farklı modele ayrılmaktadır. Ürünlerimiz birçok farklı ve canlı renk seçeneğine sahiptir ayrıca estetik görünüşlerinin yanı sıra uygun fiyatları ile de dikkatinizi çekecektir. Ürünlerimiz ile kurumların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktayız. Ürünlerimiz işlevsel olduğu gibi ortopedik avantajlara da sahiptir. Büro koltuk takımları, ofis koltuk fiyatlarımız seçtiğiniz modele göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerimizin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan iletişim kısmından bizlere ulaşabilir merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Ürünlerimizi tasarlayıp üretirken müşteri memnuniyeti ve kalite bir numaralı parolamız olmakta ve bu parola doğrultusu ilerlemekteyiz.