1960'tan beri ...

OFİS MOBİLYALARI

Firma profilini yansıtan ve iç mekan dekorasyonunda önemli bir yeri olan ofis mobilyası estetik ve modern dizaynları ile göze hitap ederken, ergonomik ve inovatif tasarımlarıyla da kullanıcısına konforlu çalışma alanı sunmaktadır. Kurumsal kimliğin yansıtılması ve karşılıklı güven duygusunun aşılanması aşamasında firmalar ofis dekorasyonuna ve kullanılacak objelerin uyumuna büyük özen göstermektedir. Ofis Koltukları, Makam ve personel takımları, masa ve bankolar, toplantı masası ve operasyonel gruplarımızın  yanı sıra ofis dolapları ve bankolar ofis mobilyası modelleri oluşturan ürün gruplarımız arasındadır. Ofis mobilylarımızın içerisinde çalışma alanına renk katacak ve misafirlerinizi daha rahat ağarlayabileceğiniz ofis kanepeleri de yer almaktadır. Her birini ayrı modernize ederek, farklı dizaynlarla renklendirdiğimiz takımlarımız, her sektörün imajını yansıtacak estetik ve konfordadır. Mukavemeti yüksek ahşap mobilyalarımız, metalinde gücüyle yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta olup, koltuk döşemelerimiz ortopedik ve birinci sınıf kalitede kaplamalarla şekillenmiştir. Motivasyonu ve verimliliği artırmak adına her türlü detayların düşünülüp hayata geçirildiği ürün gruplarımızda dikkat çekmek istediğimiz en önemli konu ofis mobilyası fiyatlarıdır. Kaliteden taviz vermeden en ekonomik ve ulaşılabilir seviyede belirlediğimiz fiyatlarımız, referanslarımızı genişletmiş, memnuniyet ve güven dolu geri dönüşler kazandırmıştır. Daima çağdaş ve en yeni trendlerle müşterilerimizi buluşturmak için çalışıyor, her sektörün beklentisine uyum sağlayacak tasarımlara imzamızı atmaya devam ediyoruz.

Ofis Takımı

Gelişmiş ülkelerde, çalışan nüfusun yüzdelik dilimde en yüksek oranda bulunduğu sektör hizmet sektörüdür. Güncel veriler ışığında ülkemizde de son yıllarda hizmet sektöründe çalışan nüfusun diğer sektörlere oransal açıdan hakim geldiğini görmekteyiz. Bugün Türkiye’de aktif nüfusun büyük çoğunluğu hizmet sektöründe çalışmaktadır. Hizmet sektörüne bakıldığında bu sektörde çalışanların çoğunlukla masa başı diye tabir ettiğimiz işlerle meşgul olduğunu görmekteyiz. Devlet memurları, avukatlık büroları, özel sektör ofis çalışanları ofis vb. iş yerlerinde vatandaşlara doğrudan hizmet sunmaktadır. Bu da ofis, büro ve benzeri iş yerlerinin önemini bize göstermektedir. Peki bir ofis ortamı nasıl olmalıdır? Son yıllarda bu alanda yapılan araştırmalar göstermektedir ki ofis ortamının nitelikleri, çalışanların psikolojisi ve dolaylı olarak çalışma verimliliği üzerinde etkili olmaktadır. Düzenli, şık dizayna sahip, çalışanlara kolay hareket imkanı sağlayan ofis, büro gibi çalışma alanları içerisinde verimlilik gözle görülür oranda artış göstermektedir. Bugün modern iş yerlerinde mekan tasarımı çalışanlar düşünülerek yapılmaktadır. Bu nedenle iç mimarinin yanında kullanılan ofis mobilyaları da çok önemlidir. Kişisel çalışma masaları, ortak çalışma masaları, yönetici masa ve makamları, ofis dolapları vb. birçok unsur çalışma alanının bel kemiğini oluşturur.

İstanbul Ofis Mobilyaları

Üç Kardeşler Mobilya Sistemleri olarak, İstanbul ofis mobilyaları, ofis takımı ürünlerimizle bu ihtiyaca yanıt vermeyi amaçlamaktayız. Personel takımlarımız uzun saatler masa başı çalışmayı gerektiren ofis çalışma ortamının şartları düşünülerek tasarlanmıştır. Ahşap şık tasarımlı çalışma masasının yanında konforlu çalışma koltuklarıyla çalışanların bedensel sağlığına katkıda bulunur. Uzun saatler bilgisayar başında çalışanlar için geniş yapısıyla kullanışlı olmanın yanında, ofis araç ve gereçlerine erişimi kolaylaştıran bir tasarımdadır. Ayrıca konforlu çalışma koltukları, çalışanların oturdukları yerden hareket kabiliyetlerini kolaylaştırır.

Ofis Mobilyaları Mağazası

Üç Kardeşler olarak yöneticilerin de ofis ihtiyaçlarını düşünerek yönetici ve makam takımlarını ofis mobilyaları mağazası nda müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Başarılı firma ve şirketlerde yöneticilerin çalışanlardan daha çok masa başında zaman geçirmesi sürpriz değildir. Bu nedenle ofis ortamında yöneticilerin her türlü ihtiyacına yanıt verecek yönetici ve makam takımlarını geniş ürün yelpazemizde bulundurmaktayız. Bunun yanında işbirliği içerisinde çalışmayı gerektiren durumlarda bir ofis içerisinde bulunması gereken toplantı masaları ve operasyonel grubu ürünlerimizi sitemizde bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi ofis takımı fiyatları, müşterilerimize bütçe dostu çözümler sunmaktadır.