1960'tan beri ...

MAKAM TAKIMLARI

Bir firmanın kurumsallığını ve kimliğini bir nevi ilk etapta ofis dekorasyonu ve mobilyaları belli etmektedir. Ziyaretçilerin karşılanması ve ağırlanmasında önemli bir yeri olan makam mobilyaları da, aslında görüntü itibariyle ziyaretçilerine güven verecek tarzda olmalıdır.

Büro mobilyalarının en önemli ve olmazsa olmaz donanımlarından olan makam takımları serilerimiz ile bürolarınızın kapılarını çağdaş, estetik ve zengin görünüme sahip mekanlara aralıyor, fonksiyonel ve inovatif dizayn larımızla da konforlu çalışma alanları hazırlıyoruz.

 Geniş ürün yelpazemizle, farklı tarz ve beklentiler için dahi uygun alternatifleri bünyemizde barındırmakta olup, her sektörün niteliğini ortaya koyacak ofis makam takımları modüllerimiz mevcuttur. Rahat çalışma imkanı yakalamak için masa, evrak ve dosyaların düzenle ve güvenle saklanması için etajyer, sunumlar için orta sehba, ince detayların saklanması için keson ve en önemlisi farklı renk ve kumaş grupları ile koltuklar bu takımın demirbaşları arasında yer almaktadır. Bu grupların seçimi yapılırken öncelik, kullanılacak alanın ışığını yansıtacak, dekorasyonu ile bütünlük sağlayacak, renkler ve modellerin çalışma ortamının ambiyansına uyum kazandıracak özelliklere uygun olmasıdır.

Makam Takımları Fiyatları ile de sektörün makul ve ekonomik çözümleri ile sizleri buluşturuyor, kalite ve şıklıktan ödün vermeyen dizaynlara imzamızı atıyoruz.