1960'tan beri ...

OKUL MOBİLYALARI

Eğitimin verimli ve sağlıklı yürütülebilmesi için Okul Mobilyaları ve sınıf içerisindeki materyallerin eksiksiz ve kullanım koşullarına uygun olması gerekmektedir.

Öğrencilerin fiziksel yapılarına uygun standart ölçülerde tasarladığımız, tekli yada ikili okul sıralarımız, bireysel sandalye ve sıra ikilisinden oluşmaktadır. Ayriyeten Ex tekli ve ikili sıra modellerimiz ile Uka okul kütüphanesi mobilyaları imalatlarımızla da eğitim alanlarına destek oluyor, mekanları verimli kullanacak çözümler geliştiriyoruz.

Sınıf, okul kütüphanesi ve laboratuarı ile resim atölyesinde kullanıma uygun standartlarda ürettiğimiz mobilyalarımız, beyaz ve ahşap görünümlü iki renk grubu ile beğeni toplamaktadır. Ofis Mobilyaları

Zorlayıcı kullanımlarda dahi kırılma, çizilme gibi deformasyonlara karşı direnç gösteren mobilyalarımız, birinci sınıf mdf ve metal konstrüksiyonlardan oluşmaktadır.

Oldukça sade ve detaysız tasarımlarla oluşturduğumuz gruplarımız, eğitimin en önemli unsurlarından olan odaklanmaya yardımcı ve dikkat dağınıklığının önüne geçecek yalınlıktadır.

Okul mobilyaları fiyatları alternatiflerimiz, model, grup ve malzeme kalitesine göre değişmekte olup, ekonomik fiyatlarımız ve dayanıklı ürün seçeneklerimiz ile bizlerde eğitime destek oluyor, öğrencilerin konforlu ortamda, verimli ders çalışabilmesine katkı sağlıyoruz.