1960'tan beri ...

MÜDÜR KOLTUKLARI

İmaj ve otorite simgesi müdür koltukları, kurumsal mekanlarda göze çarpan ilk detaydır. Bir firma yada kurumun yetkisi ve gücü ofis mobilyalarında kendini gösterse de koltuk seçiminde en önemli  kural ideal, rahat ve ergonomik olmasıdır.

Hizmet gereği uzun süre oturma pozisyonunda olması gereken idarecilerin, omurga ve boyun sağlığı için boy ayarlı, sırt ve boyun destekli, hidroliği sağlam müdür koltuğu özellikleri hepsini bünyesinde barındıran modellerden yardım alması doğru bir karar olacaktır.

Yeni trend, ortopedik ve konforlu koltuk çeşitlerimiz ile bizlerde ofis dekorasyonuna katkıda bulunacak avantajlar sunarken, aynı zamanda kullanıcıların rahatını ve sağlığını destekleyici tasarımlar geliştiriyoruz.

Ultra ortopedik bel destekli Alina, Arena, Ares, Carisma ve Oscar koltuk çeşitlerimiz, birinci sınıf kalite deri kaplama yüzeyi, boy ve oturma genişliği ayarlı mekanizması, kol destek detayı ve her yöne dönme kabiliyeti sağlayacak tekerlek sistemleri ile özel sektörün arayacağı kriterlerin hepsine sahiptir.

Görünüm ve renk çeşitliliği itibari ile mekanlarında daha çağdaş ve spor tasarımlar kullanmak isteyenler için ürettiğimiz Land, Wood, Capri, Konfor, Cosy isimli seçeneklerimiz bu kulvarda en doğru tercih olacaktır.

Müdür Koltuğu Fiyatları model, renk ve işlevselliğine göre belirleyerek,  daima müşterilerimiz için en uygun ve ekonomik fiyat avantajlarını sunuyoruz.