1960'tan beri ...

ÇALIŞMA KOLTUKLARI

Rahat Ve Konforlu Çalışma Koltukları

Çalışma koltukları yıllardan beri insanların en nitelikli ve güvendiği ürün örnekleri içerisinde yer almıştır. Çalışırken insan vücudunun yıpranmaması için, tercih edilen koltuk modellerinin çok özel ve sağlıklı olması gerekir. Bu kapsamda karşınıza çıkmış olan çalışma koltukları, firmamızın özenle seçip sayfalara yerleştirmiş olduğu ürünleri size göstermektedir. Ofis ortamında saatler geçiren insanlar elbette fiziksel olarak belli bir yorgunluk hissedecektir. Bu yorgunluğun önüne geçmek, kas tutulmalarını önlemek açısından, rahat bir çalışma koltuğu burada temel amaç olacaktır. Vücudu kavrayan ve ergonomik bir destek sağlayan koltuk modelleri, her zaman çalışma ortamlarında ideal tercihler arasında bulunmaktadır.

Estetik, rahat ve kaliteli olduğu kadar, sağlıklı olarak da karşınıza çıkan çalışma koltuğu, firmamızın size önemli sunumları arasında bulunmaktadır. Görmüş olduğunuz koltuk modellerinin her biri çok rahat ve sağlıklı olarak karşımıza gelmektedir. Rahat çalışma sandalyesi tedariki yapan firmamız, birbirinden kaliteli koltuk ve sandalye modelleri ile ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Vücudunuzun rahatlığını sağlama açısından, rahat çalışma sandalyesi en iyi tercihlerden biri olarak karşınıza gelmektedir.

Çalışma Koltuğu Ve Sandalyesi Modelleri

Çalışma sandalyesi yıllardan beri firmamızın güvenilir ürün örnekleri içerisinde bulunmaktadır. Çalışma ortamında rahatı ve huzuru arayan herkes için, birbirinden kaliteli ürün örneklerimiz kendini göstermektedir. Kullanışlı, şık ve ergonomik çalışma sandalyesi burada insanların rahatına önemli derecede destek vermektedir. Gerek çalışan kesim için gerekse de öğrenciler için, çok rahat ürün örneklerimiz mevcut bulunmaktadır. Öğrenci çalışma sandalyesi, dersine konsantre olmasını istediğiniz çocuklarınız için mükemmel bir fırsattır. Çalışma odasının vazgeçilmezleri içerisinde bulunan öğrenci çalışma sandalyesi, öğrencilerin tüm dersleri daha iyi ve rahat anlamasına önemli derecede destek vermektedir.

Genellikle sınav öncesi çalışma süreçlerinde sandalyelerin rahat olması, öğrencilerin konsantrasyonuna büyük katkı sağlar. Firmamızın burada sizin karşınıza çıkarmış olduğu rahat ve uygun ürün seçenekleri, çalışmaya önemli derecede destek vermektedir. Ergonomik çalışma sandalyesi sayesinde, fiziksel olarak herhangi bir zorlanma yaşanmadan ders çalışma imkânı ortaya çıkar. Son yıllarda genellikle daha bilinçli insanların tercihi olan ergonomik çalışma sandalyesi, estetik kaliteli ve avantajlı yapısıyla iyi bir tercih olduğunu insanlara göstermiştir.

Ders Çalışma Koltuğu

Ders çalışma koltuğu özellikle dersi daha iyi anlama ve kavrama açısından öğrencilere büyük destek verir. Kimi zaman saatler boyunca çalışması gereken çocuklar için, bu koltuk modelleri özenle hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Rahatlık ve ergonomik özellikler bakımından, ders çalışma koltuğu kesinlikle tavsiye edilecek bir ürün örneğidir. Öğrencilerin daha rahat bir şekilde derse adapte olması ve kaliteli sandalye modellerinden faydalanması için, geniş bir yelpazede ürün seçeneklerimiz size büyük destek vermektedir.

Çocuk çalışma koltuğu özellikle ilköğretimden başlayıp üniversiteye kadar geçen süreçte önemli bir değer ortaya koymuştur. Ders etkinlikleri ve çalışma performansı konusunda, çalışma koltukları önemli bir görev üstlenmektedir. Çocukların kendini rahat hissetmesi ve huzurlu hissetmesi, dersi daha iyi anlama konusunda önemli fırsatlar sağlar. Çocuk çalışma koltuğu sayesinde firmamız önemli çözümler üretmiş ve sağlıklı koltuk modelleri buradan karşınıza gelmiştir.

Ergonomik Çalışma Koltuğu

Ergonomik çalışma koltuğu fiziksel olarak vücudun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliğe sahiptir. İnsanların duruşunu destekleyen ve rahatlığını en iyi şekilde sembolize eden koltuk modelleri, çalışma ortamında uzun saatler boyunca insanlara önemli katkı ve avantaj sağlamaktadır. Ergonomik çalışma koltuğu fiziksel rahatlığın göstergesini ortaya koymuştur. Gayet sağlıklı ve avantajlı bir şekilde görmüş olduğunuz koltuk modelleri, estetik ve rahat yapısıyla insanlar için iyi bir tercih olduğunu göstermiştir.

Firmamızın büyük bir titizlikle size sunmuş olduğu ortopedik çalışma koltuğu, özellikle bel ve sırt bölgesine önemli derecede destek verir. Saatler boyunca çalışmış olsanız bile, koltuktan kalktığınızda herhangi bir ağrı ve yorgunluk hissetmezsiniz. Büyük bir titizlikle hazırlanmış olan ortopedik çalışma koltuğu, insanların performansını en üst düzeye taşımış ve sağlıklı çözümler yaratmıştır.

Ürün kategori seçeneklerimiz içerisinde bu konuda çok farklı alternatif seçenekleri en iyi şekilde görebilirsiniz. Çalışma masası koltuğu ile birlikte çalışma masasının müthiş bir uyumu söz konusudur. Birbirini tamamlayan bu ürünler çalışma performansına büyük destek verir. Çalışma masası koltuğu konusundaki örnek seçeneklerimiz, pek çok kişiye adeta umut olmuştur. Gerek ders çalışmak gerekse de mesai saatinde çalışmak zorunlu olduğunda, koltuk modellerimiz müşterilerimize her zaman en iyi imkânı sunmuş durumdadır.

Ofis Çalışma Koltuğu

Ofis çalışma koltuğu çok gelişmiş bir teknolojinin kaliteli ürün örneklerini göstermektedir. Firmamız burada en kaliteli örnek seçenekleri önünüze getirirken, koltuk konusunda rengârenk ve avantajlı tercihler karşınıza gelmektedir. Rahatlığı ve kaliteyi sembolize eden ürün örneklerimiz, saatler boyunca çalıştığını sadece sizi yormayan fırsatlar sağlar. Ofis çalışma koltuğu olarak bilinen kategoride, eşsiz ürün örnekleri karşınıza gelmektedir. Her bakımdan güzel görüntülü ve sağlıklı ürün örneklerimiz, siz değerli müşterilerimiz için önemli fırsatlar hazırlamış durumdadır.

Kaliteli, estetik ve örnek olarak görülen koltuk modellerimiz, uzun saatler çalışan insanlara büyük kolaylıklar sağlar. Döner çalışma sandalyesi daha çok aktif insanların tercihleri arasında bulunur. Ofis ortamında çok yoğun bir çalışmayı düşündüğünüz noktada, özellikle bu tip sandalye modellerinin çok büyük bir gereksinim olduğu bilinir. Döner ayaklı, ergonomik ve fonksiyonel sandalye modelleri, genel olarak insanlar için tercih edilen kaliteli örnekler arasında yer alır. Döner çalışma sandalyesi tercihi için, geniş kategori seçeneklerimiz arasında bulunan örneklere yakından bakabilirsiniz.

Çalışma Koltuğu Fiyatları

Çalışma koltuğu fiyatları genel olarak yüksek kalite ve ekonomik uygunluğu göstermektedir. Firmamızın satışa çıkarmış olduğu kaliteli koltuk örnekleri, fiyat olarak gayet uygun şartlarda kendini göstermektedir. Estetik, rahat ve konforlu koltuk modellerimiz, fiyat olarak yine müşterilerimize umut sağlayan sonuçlar yaratmıştır. Son derece uygun şekilde karşınıza gelmiş olan çalışma koltuğu fiyatları, bu ürünlerin ekonomik olarak tercih edilmesine büyük katkı sağlamıştır. Pek çok farklı koltuk modeli sayfalarımızda karşımıza gelmiştir. Çalışma performansını arttıran ürün örneklerimiz içerisinde, rahat çalışma koltuğu çok önemli bir yer tutar.

Fiyat olarak uygun olmakla birlikte, kalite olarak oldukça iyi bir seviyede karşınıza gelen rahat çalışma koltuğu, çok üst düzey ürünlerimiz içerisinde bulunur. Siz değerli müşterilerimiz için büyük bir titizlikle hazırlayıp sunduğumuz koltuk örnekleri, çalışma ihtiyacınızı en iyi şartlarda karşılamak durumundadır. Rahat bilgisayar çalışma koltuğu mesai saati içerisinde insanların çalışırken dinlenmesini sağlar. Rahat, ergonomik ve kavrayıcı yapıya sahip olan rahat bilgisayar çalışma koltuğu, kesinlikle tavsiye edilen ürün örneklerimiz arasında bulunmaktadır.

Çocuk Çalışma Koltuğu

Genç odası çalışma sandalyesi çocuklar için oldukça avantajlı tercihler arasında bulunur. Rahatlık ve kalite bakımından iyi bir seçenek olan çalışma sandalyesi çocuk modelleri, ebeveynler tarafından en çok tercih edilen ürün örnekleri arasında bulunur. Rahat bir ortamda çocukların çalışması için kaliteli ve sağlıklı koltuk modelleri, iyi bir çözüm yaratmak durumundadır.

Öğrenci Çalışma Sandalyesi

Deri çalışma koltuğu modellerimiz firmamızın örnek ve kaliteli ürün seçenekleri arasında bulunmaktadır. Öğrencilerin daha iyi şekilde ders çalışmasını sağlamak açısından çalışma sandalyesi modelleri bu konuda örnek ürün seçenekleri olarak karşınıza gelmektedir. Firmamızın büyük bir titizlikle hazırladığı ve sunduğu sandalye örnekleri, çalışma performansını arttıracak ve kullanan öğrencilere çok büyük destek sağlayacaktır.

Masa başı çalışan kesmin, günün büyük bölümünü oturarak geçirmesi, hizmetin bir parçasıdır. Uzun süre aynı aynı pozisyonda kalmak, sağlık açısından pek çok sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Sırt, bel, omurga ve bacak sağlığı için dezavantaj olan bu durum, ancak oturma pozisyonuna ve konforuna uyum sağlayacak çalışma koltukları sayesinde avantaja dönüştürülerek, olumsuz etkenler ortadan kaldırılabilir, çalışma saatleri daha konforlu hale getirilebilir. Ofis mobilyaları arasında son trend çalışma masası koltukları tasarımlarımız ile bizde her sektörün imdadına yetişecek çözümler sunuyor, sağlam, konforlu, işlevsel modellerimizle, çalışma potansiyeli ve motivasyonunuzu artıracak ortamlar hazırlıyoruz. Omurga ve kol destekli, boyu dinlenilen yüksekliğe ayarlanabilen koltuk çeşitlerimiz, farklı renk alternatifleri ve çağdaş dizaynları ile her dekorasyonla bütünleşecek estetiğe sahiptir. Metal ayakları uzun süre kullanım garantisi verecek mukavemet göstergesi olmakla birlikte deri ve tekstil kaplama kumaşlarıyla da farklı tarzlara ayak uyduracak mahiyettedir. Hareketli dönebilme kabiliyetleri, istekler doğrultusunda her yöne rahatça hareket etmeye ve çalışma esnasında bütün alanla koordine halinde olmaya imkan sağlamaktadır. Bu sistemde tekerlek detayının önemini de unutmamak gerekmektedir elbette. Ayağa kalkma gereği duymadan ve oturma pozisyonunu bozmadan çalışma imkanı sunan hareketli koltuklarımız, çalışma koltukları fiyatları ile de kolay ulaşılır ve ekonomik olmuştur.

Konforlu Çalışma Koltuğu

Yüksek, geniş ve rahat gövde; 4 yöne hareketi mümkün kılan tekerlekler, yükseklik ayarı yapılabilen mekanizmasıyla konforlu çalışma koltukları, ofis ve evlerde birçok açıdan kullananlara kolaylık sağlamaktadır. Ofis çalışma ortamı bilindiği üzere çok yoğun tempoda uzun saatler çalışmayı gerektirmektedir. Bu uzun saatli çalışmaların çoğu masa başı çalışma usulüyle geçirilmektedir. İmza, mühür basma, evrak işleri, arşiv işleri, bilgisayar işleri gibi birçok iş masa başında halledilmektedir. Bu da uzun saatler boyunca hareketsiz olarak sabit bir zeminde oturmak demektir. Haliyle bu noktada sandalye seçimi çok kritik bir hale gelmektedir. Yalnızca geçici bir konforu değil kalıcı kas, kemik ve eklem rahatsızlıklarını önlemek de hedef alınmalıdır. Boyun-bel fıtığı, kas ve eklem ağrıları ofis çalışanlarında meslek hastalığı halini almıştır. Tüm bunlar doğru çalışma koltuğu seçimiyle minimuma indirilebilmektedir. Klasik sert malzemeden imal edilen çalışma sandalyelerinin yerine modern ergonomik yapıdaki konforlu çalışma koltukları bu noktada devreye girmektedir. İnsan anatomisine uygun kaliteli malzemeden imal edilmiş olmaları uzun saatler boyunca masa başında vakit geçiren ofis personelinin sağlığını korumaya yardımcıdır. Dört metal ayağında bulunan oynar tekerlekleri sayesinde konforlu çalışma koltukları, ofis çalışanlarının dar alanda hareketlerinin kısıtlanmasını da önlemektedir. Klasik çalışma sandalyeleri ve koltuklarına göre sağlam metal aksamlarıyla daha uzun ömür garantisini kullanıcılara sunar. Ayrıca amortisörlü mekanizmasıyla konforlu çalışma koltukları kişinin boyuna göre yükseklik ayarı yapılabilmesini sağlama avantajına da sahiptir. Tüm bu özellikleri konforlu çalışma koltuklarını ofis ortamı için vazgeçilmez hale getirir. Konforlu çalışma koltukları evlerde de fonksiyonel kullanım alanlarına sahiptir. Günümüz şartlarında home office çalışan kişi sayısı yadsınamayacak kadar fazladır. Dolayısıyla iş yerlerini evlerine taşıyan kullanıcılar için de konforlu çalışma koltukları epey fayda sağlamaktadır. Bunun yanında ister çocuk ister genç ister yetişkin olsun, bilgisayar ya da konsol oyunlarıyla haşır neşir olanlar için konforlu çalışma koltukları güzel bir alternatif sunmaktadır. Gövde ve başı destekleyen rahat yapılarıyla oyuncu koltuğu olarak kullanımları da yaygındır. Tüm bunların yanında Üç Kardeşler'de onlarca çeşit konforlu çalışma koltuğu mevcuttur. İster ofisinizde ister evinizde çalışmak, kitap okumak ya da oyun oynamak için kullanabileceğiniz birçok model farklı renk seçenekleriyle sitemizde bulunmaktadır. En uygun konforlu çalışma koltuğu fiyatlarını en kaliteli  modellerle sizlerle buluşturuyoruz.