1960'tan beri ...

Napolyon Sandalye

Napolyon Sandalyeler

Plastik sandalyeler standart modellerden farklı tasarımlara çeşitlilik göstermektedir. Evlerde ve her türlü iç mekanda alandan tasarruf sağlamaları onları dar alanlarda kullanıma çok uygun hale getirmektedir. Hafif olmaları sayesinde kolayca taşınıp, istiflenebilmeleri plastik sandalyelerin artıları arasındadır. Plastik materyalin kolay kir tutmaması, ıslak bir bezle silinerek kolayca temizlenebilmesi gibi etkenler evlerde hem ev hanımlarının hem de çalışan kadınların yükünü azaltmaktadır. İç mekanlarda olduğu kadar dış mekanlarda da plastik sandalye tercihi yaygındır. Özellikle yağmurlu havalarda paslanma, çürüme, kararma gibi reaksiyonlar vermemesi plastik sandalyelerin balkon ve bahçe gibi açık alanlarda daha çok tercih edilmesine yol açmaktadır. Napolyon sandalye modelleri plastik malzemenin tüm bu avantajlarını kendisinde barındırmanın yanı sıra modern ve şık hatlarıyla güzel bir dekoratif mobilya olma özelliğine sahiptir. Evlerde özellikle modern ve minimalist detaylara sahip oturma grubu, köşe takımı, masa ve berjer koltuk takımlarıyla stilistik bir seçim olarak kullanıma elverişlidirler. Ayrıca balkon ve bahçe gibi dış mekanlar hoş bir hava katabilmektedirler. Napolyon sandalye düğün salonlarında sıkça kullanılan ürünler arasındadırlar. 5 farklı renk seçimine sahip olan Napolyon sandalyelerin özellikle beyaz renk modelleri düğün salonlarında en yaygın kullanıma sahip olanlarıdır. Düğün, nişan, nikah gibi etkinliklerde kalabalık misafirleri ağırlamada şık bir tercih olmanın yanında doğum günü, sünnet benzeri etkinliklerde de kullanılabilirler. Bir diğer kullanım alanı kafe ve pastaneler olan Napolyon sandalye modellerini en uygun fiyatlara sitemizde bulabilirsiniz. Tiffany Sandalye

Napolyon Plastik Sandalye

Kalabalık organizasyonların vazgeçilmezi olan Napolyon Plastik Sandalye ürünleri düğün, nişan, nikah, doğum günü gibi etkinlerde sıkça tercih edilmektedir. Hafif ve az yer kaplayan özelliklerde olması kolayca taşınıp istiflenmesini sağlamaktadır. Evlerde yemek masalarında, balkon ve bahçe alanlarında dekoratif mobilya malzemesi olarak kullanıma uygundur. Bunun yanında kafe, bistro, çay bahçesi ve pastane gibi mekanların dizaynında da oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir.

Napolyon Sandalye Fiyatları

5 farklı renk seçeneğiyle Napolyon Plastik Sandalye modelleri çok fonksiyonel ürünler olma özelliğini taşımaktadır. Evlerde iç mekanlarda olduğu kadar dış mekanlarda da kullanıma uygundurlar. Kötü hava koşullarından minimum ölçüde etkilenmeleri balkon ve bahçe gibi alanlarda Napolyon Plastik Sandalye ürünlerinin kullanımını daha ekonomik hale getirmektedir. Napolyon Sandalye Fiyatlarını siz de sitemizde bulabilir bütçenize uygun çözümlerle iç ve dış mekanlarınızı süsleyebilirsiniz.